video

Vážení přátelé jmenuji se JUDr. Norbert Naxera je mi 36 let, jsem z Přeštic a pracuji jako advokát. Ve své advokátní praxi se snažím pomáhat lidem, kteří se stali obětí nespravedlnosti: dlužníkům proti lichvářům, zaměstnancům proti pracovním agenturám, drobným živnostníkům proti mezinárodním korporacím, i občanům, kteří jsou nespravedlivě trestně stíhání, často s politickým motivem. Vím, že však cesta k nápravě společnosti je možná jedině politickou cestou, a proto jsem se rozhodl využít nabídky Volného bloku a kandidovat za něj jako nestraník.

Kandiduji do parlamentu jako nestraník na kandidátce Volného bloku v Plzeňském kraji, neboť jsem silně nespokojen s politickou situací v České republice obecně a chci všemi svými silami přispět ke změně. V současné době u nás i na celém světě probíhá takzvaná epidemie koronaviru, na kterou sice skoro nikdo neumírá, kromě lidí kteří jsou tak vážně nemocní, že by do několika měsíců zemřeli stejně a většina nakažených ani nemá vážné zdravotní problémy, ale přesto je kvůli boji proti této epidemii zlikvidovaná ekonomika a čeká nás hospodářská krize, masová nezaměstnanost a další problémy. Existuje důvodné podezření, že koronavirus byl uměle vytvořen v laboratoři a že celá pandemie je spiknutí globálních elit s cílem připravit nás o svobodu a demokracii a zavést celosvětový totalitní režim. Vlády jen několik málo zemí světa se rozhodly nehrát tuto špinavou hru režírovanou Billem Gatesem, Georgem Sorosem, Rothschildy a Rockefellery, naproti tomu skoro všichni čeští politici hrají hru podle scénáře těchto samozvaných světovládců. Výsledkem je povinnost nosit respirátory, jakkoliv pravděpodobně před viry příliš neochrání, dále karantény, omezení lidského kontaktu, likvidace drobných živnostníků, sledování lidí pomocí mobilních telefonů a průmyslových kamer, zavádění nových občanských průkazů s čipy a biometrickými údaji, což je plán Hamáčkova ministerstva vnitra v další fázi pak mohou být zavedeny čipy přímo implantované pod kůži. Zbytečné a drahé čipování psů slouží jen jako příprava na čipování lidí. Potřebné technologie již existují, jak oznámil Pentagon. Kromě toho můžeme čekat zrušení peněz v hotovosti a veškeré platby pouze platebními kartami. Volný blok je jediná strana, která má šanci uspět ve volbách a která tuto globální agendu neprosazuje a je proti ní, proto za ní kandiduji a pokud ani Vy nechcete žít v této temné totalitní budoucnosti, jakou předpovídal Orwell a další autoři sci-fi literatury, pak vás prosím o Vaši podporu.

Je naivní si myslet, že politikům jde v případě koronaviru o naše zdraví, stejně jako jim nejde o naše zdraví v jiných případech, kdy nechají české obyvatelstvo otravovat škodlivými potravinami plnými chemikálií a barviv, které se na západě prodávat nesmějí, a zejména dovolí likvidovat naše zdraví pomocí mobilních sítí 5G. Záření 5G představuje z dlouhodobého hlediska nesrovnatelně větší nebezpečí než koronavirus, protože na koronavirus člověk, který není vážně nemocný, nezemře, kdežto na rakovinu způsobenou zářením 5G ano. Kromě toho v okolí 5G vysílačů dochází k masovému úhynu ptáků a včel. Pro občany neznamená 5 G prakticky žádný přínos, přínos je hlavně pro státní instituce a korporace- umožnit lepší sledování všech lidí. Proto je jednou z mých priorit, pokud budu zvolen, bojovat proti zavádění 5 G sítí v ČR a prosazovat snížení limitů pro intenzitu elektromagnetického pole ve veřejně přístupných místech.

Nechci zapomínat ani na ostatní témata. Budu prosazovat schválení ústavního zákona o všeobecném referendu, referendum o vystoupení z EU a NATO, suverenitu České republiky, zákaz imigrace z mimoevropských zemí, boj proti korupci a rozkrádání státních peněz.

Volný blok je strana která jako jediná z parlamentních stran bojuje proti koronafašismu. Ostatní takzvaně opoziční strany bojují jen naoko a nebrání Babišově vládě prosazovat pod záminkou koronaviru agendu globálních elit. Proto jsem se rozhodl připojit se k Volnému bloku.
Pokud také nechcete další karantény, lockdowny, povinné nošení respirátorů, testování v zaměstnání i ve školách a nechcete být donucováni k očkování nebo diskriminováni za to že jste neočkovaní, volte Volný blok, kandidátka č.3. Pokud jste z Plzeňského kraje, prosím o Vaši podporu, jsem kandidát č. 3. Pokud budete hlasovat pro Volný blok a dáte mi preferenční hlas slibuji že budu ze všech sil bojovat proti globálnímu koronavirovému podvodu. Na rozdíl od jiných politiků to nejsou jen plané sliby, na které politici po volbách zapomenou. Já proti vládním opatřením bojuji už od začátku, už rok a půl, podávám žaloby proti vládním opatřením, trestní oznámení na politiky, šířím mezi lidi informace pomocí videí, článků a letáků. Nejvyšší správní soud na základě žaloby, kterou jsem podal rozhodl že zavření škol na jaře bylo protiprávní. Proto se můžete spolehnout že budu proti koronafašismu bojovat i po volbách bez ohledu na to, jak volby dopadnou. Pokud bych však byl poslancem parlamentu, měl bych v boji za Vaše práva a svobodu mnohem větší možnosti, než jako řadový občan.

Jeden komentář na “PROČ KANDIDUJI ZA VOLNÝ BLOK DO PARLAMENTU”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.